logo
خرید آپارتمان در سعادت آباد
  اجاره آپارتمان در سعادت آباد

   درباره ما

   آقای فرزاد مغانلو و آقای امیر آذران هر دو از جمله افراد با سابقه در حوزه مسکن هستید که با سابقه 20 ساله در حال فعالیت در حوزه مسکن هستند. آقایان مغانلو و امیز آذران باتوجه به خلع ها و ضعف های موجود در عملکرد واسطه ها، مشاورین و دفاتر املاک در امور اجرایی و عملی مرتبط با مسکن در دو مرحله اقدام به تاسیس و بهره برداری دفتر املاک خانه ایران نمودند و مدیریت املاک خانه ایران VIP در زمینه املاک و مستغلات را برعهده گرفتند. 

   • تجهیز و راه اندازی شعبه اول به وسعت 110متر مربع تجاری در سال 1398 
   • تجهیز و راه اندازی شعبه دوم به وسعت 330 متر مربع تجاری در سال 1401

   لازم به ذکر است که هر دو شعبه در محدوده بافت اصلی سعادت آباد واقع شده اند. بنابراین این مجموعه قصد دارد تا با ارائه خدمات عالی در سعادت آباد شما را با بهترین گزینه در این منطقه آشنا کند.

   اعتقاد راسخ مدیریت این مجموعه افزایش کیفیت و بهره وری 100 درصدی در زمینه خدمت رسانی به مشتریان است و در صورت نیل به این دور نما قطعا شعب دیگری در آینده راه اندازی خواهد شد که با تبلیغات میدانی اطلاع رسانی خواهد شد.

   اهداف مجموعه وی آی پی

   اهداف مدیریت موسسه در پنج بخش خلاصه می شود:

   1. بهینه‌سازی و به روز رسانی: تلاش در ارائه خدمات کاملاً نوین، در محیطی مدرن با امکانات به روز و منابع انسانی با سابقه
   2. اعتماد سازی و برندسازی : کیفیت خدمات ارائه شده و طبعا رضایت و اعتماد مشتریان، ارتباط مستقیم با ماندگاری یک سازمان دارد که باعث خوشنامی و برندسازی می‌شود، این خدمت‌رسانی به نوبه خود ضامن ایجاد اعتماد و امکان تکرار تجربه معاملات مشتریان و مالکین با املاک خانه ایران VIP خواهد بود.
    بدین منظور در کلیه مراحل انجام معاملات و خدمت رسانی همواره مشاوران حرفه ای، مدیران قرارداد، حقوقدانان ملکی و مدیر کل مجموعه در کنار مشتریان محترم هستند.
   3. تضمین ارتباط : پس از عقد اولین قرارداد در دفتر املاک خانه ایران VIP مراجعین در زمینه مشاوره حقوقی و ملکی گارانتی می شوند و مدیران مجموعه خود را ملزم به همفکری و همکاری با مشتریان قدیمی در این زمینه می دانند.
   4. ارجحیت منافع متعاملین بر منافع دفاتر املاک
   5. کارآفرینی ایجاد زمینه اشتغال حداقل ۸۰ مشاور جوان تحصیل‌کرده ، با برگزاری دوره‌های آموزشی بروز بروکری با رویکرد تخصصی به عنوان مشاور املاک حرفه ای و همچنین دعوت به همکاری ۶ نفر از مدیران قرارداد حرفه ای و برجسته منطقه

   شما می توانید با زندگی در سعادت آباد تهران و داشتن یک خانه زیبا و مدرن در این منطقه به راحتی یک زندگی لوکس و مدرن را در این منطقه تجربه کنید. املاک خانه ایران VIP را با دیگران مقایسه نکنید.